O nás

 

O společnosti UNIKOV Steel

NAŠE VIZE

Být vysoce výkonným globálním dodavatelem kovového nábytku a výrobků pro automobilový průmysl, jehož cílem je udržitelnost, nulový odpad a vlastní výroba ekologické elektřiny. 

unikov-o-nas-report-vyroba-robot.jpg
jirka skicovani_003
unikova-o-nas-report-vyroba-kvalita

 

Společnost UNIKOV Steel spol. s.r.o. vznikla v roce 1992 pod vedením Jaroslava Sečky s jednoduchou myšlenkou: vybudovat strojírenskou firmu produkující kvalitní a dostupný kovový nábytek pro český ale i zahraniční trh. I proto byli jako první zaměstnanci pečlivě vybráni nejzručnější vyučení řemeslníci – tradice, kterou si naše společnost udržela do dneška.

Plody této pečlivosti na sebe nenechaly dlouho čekat a UNIKOV Steel se rychle prosadil na tuzemském i zahraničním trhu. Poptávka byla vysoká, a tak se začal UNIKOV Steel rapidně rozšiřovat. Původní počet 14 zaměstnanců, se kterými v roce 1992 začínal, se už v roce 1994 rozrostl na číslo 300.

Také si nás díky tomu v roce 2012 všimla rodina Gazdova, která i přes krizi firmu odkoupila, investovala do ní a dala jí tak nový dech, který jsme už neztratili. Díky novým technologiím jsme se stali opět plně konkurenceschopní, což jsme dali najevo v roce 2018 projektem VITVAL, další zakázkou pro skandinávského giganta IKEA.

report vyroba_019

Projekty

Tento projekt Kreativní vouchery UNIKOV Steel spol. s r.o., reg. č. 0380000223 je spolufinancován Evropskou unií z fondu Next Generation EU.

financovano-evropskou-uniinarodni-plan-obnovy-logoministerstvo-kultury-cz-logo

Tento projekt Nová řada nábytku, reg. č. 0218000065 je spolufinancován Evropskou unií z fondu Next Generation EU.

financovano-evropskou-uniinarodni-plan-obnovy-logoministerstvo-kultury-cz-logo