CARGO zahradní sestava

23 hodnocení

Bestseller a zároveň naše horká novinka zahradní sestava obsahuje 4x nebo 6x židle CARGO a stůl CARGO.

Stůl je dodáván v demontovaném stavu a při jeho dodání je třeba zajistit pomoc s vykládkou, kvůli jeho hmotnosti.

Varianta:
69 695 Kč 82 865 Kč od 69 695 Kč
Dostupnost: Do 14 dnů Do 14 dnů Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
9.08.2024 9.08.2024 Zvolte variantu
CARGO zahradní sestava
23 hodnocení
4 židle
Novinka
Jednoduché dodání
Jednoduché dodání
Až před dveře
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
Přímo v Bzenci
Prodloužená záruka
Prodloužená záruka
Za svou prací si stojíme
Záruka kvality
Záruka kvality
Česká firma

Detailní popis produktu

Seznamte se s bestsellerem! Zahradní sestava Cargo je moderní novinka navržená naším šéf designerem Jiřím Ježem. Stůl Cargo Vám pohodlně usnadní servírování na Vaší terase nebo zahradě. Hlavní myšlenkou je skladování a servírování ze stolové desky, zajišťující co největší prostor na stole při stolování.

Stůl Cargo má uprostřed stolové desky úložný prostor (box) pro skladování příborů, nádobí a jiných kuchyňských potřeb. Středový panel je variabilní - menší boxy mohou sloužit např. k uschování koření, chlazení láhví či nápojů a ve větších boxech se pak mohou skladovat mísy či talíře.

Židle Cargo jsou moderní a elegantní. Vyrábí se z vysoce kvalitní ocelové konstrukce s dřevěným opěrákem i sedákem a jedná se o naši novinku, která nesmí chybět na Vaší zahradě nebo terase. Díky svému modernímu designu se hodí na každou zahradu nebo balkon, ke kulatému či hranatému stolu. Stůl je vyroben z vysoce kvalitní ocelové konstrukce , která odolává povětrnostním vlivům i korozi. Součásti stolu je  dřevěná stolová  deska vyrobená z masivu. 

Stůl je dodáván v demontovaném stavu a při jeho dodání je třeba zajistit pomoc s vykládkou, kvůli jeho hmotnosti.

Dřevěné části výrobku jsou vyrobeny z masivu. Jedná se o přírodní materiál, který reaguje na vlhkost a výkyvy teplot. Doporučujeme proto, chránit výrobek před povětrnostními vlivy.

Byl realizován projekt 0218000065 - Nová řada nábytku zaměřený na design nové řady stolů a židlí pro zahrady a nábytku pro balkóny financovaný Evropskou unií - Next Generation EU. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: