UNIKOV mezi elitou českých značek

Těší nás, že je společnost UNIKOV v zájmu expertů a odborníků
z byznysu. Všimli si nás totiž lidé ze Superbrands. Ti nás nominovali do 11. ročníku soutěže. Získáním titulu Superbrands mají některé značky možnost dosáhnout speciálního postavení, a to konkrétně uznání vynikajícího postavení značky na trhu. Do soutěže jsme
byli nominováni na základě spotřebitelského průzkumu,
který obsahoval přibližně 200 kategorií napříč spotřebitelským trhem. Spotřebitelským průzkumem indikované nejpreferovanější značky jsou v těchto dnech hodnoceny Brand Councilem – odbornou porotou programu.
Pečeť Superbrands získají firmy s vynikající pověstí, což znamená, že si s nimi zákazníci spojují významné hodnoty, spokojenost a mají k nim osobní vztah.

Tento projekt od svého vzniku si ve Velké Británii získal celosvětové uznání a dnes je tato cena uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.
Se vší pokorou a úctou jsme přijali nominaci mezi tuto elitu českého byznysu a budeme s nadějí očekávat slavnostní vyhlášení, které proběhne v prvním čtvrtletí roku 2023.

“Velice si vážím nominace na tak prestižní ocenění, které v minulých letech vyhrály top brandy české podnikatelské scény, jako například RE/MAX, PRE, Oresi, klinika YES VISAGE, klenoty AURUM či Zásilkovna, což jsou skutečné brandy s obrovskými ambicemi. Samozřejmě to není nominace pouze mé osoby. Vnímám to jako ocenění celého týmu Unikov, který usilovně pracuje na 30leté tradici kovovýroby naší firmy,“


Říká CEO Peter Pataky k nominaci na Superbrands.